SSLLKE A8: kieszonkowy projektor w WiFi

Marek Cekaw
SSLLKE A8: kieszonkowy projektor w WiFi

Kiedyś projektor był sprzętem, dużym i ciężkim, więc korzystanie z takiego sprzętu poza domem lub biurem było niemożliwe. Dziś coraz popularniejsze są projektory kieszonkowe, a jednym z najnowszych jest SSLLKE A8.

0

Już sam wygląd projektora może nieźle zaskoczyć, gdyż jest to niewielka kostka o boku 5 cm i masie 0,7 kg. Można więc z powodzeniem zmieścić go w torebce, plecaku lub nawet kieszeni, co niewątpliwie bardzo ułatwia jego transport.

W urządzeniu zastosowano technologię DLP, która umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 120", rozdzielczości 800 x 480 pikseli i jasności 100 ANSI lumenów, a także kontraście 1000:1. Sprzęt ma wbudowany moduł WiFi, umożliwiający bezprzewodową transmisję multimediów ze smartfonów i tabletów, a także złącze HDMI, pozwalające podpiąć go do telewizora, konsoli do gier czy komputera. Producent wyposażył go również w czytnik microSD, więc można odtwarzać filmy również z karty pamięci. A dodatkowym wyposażeniem jest 1,5 W głośnik oraz 3,5 mm wyjście umożliwiające podłączenie słuchawek lub zewnętrznych głośników.

SSLLKE 1

SSLLKE A8 oferowany jest w cenie 269 dolarów.

SSLLKE 2

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.