Saeco Minuto - od ziaren do filiżanki

Adam Kwiatkowski
Saeco Minuto - od ziaren do filiżanki

Ekspres Saeco Minuto wymaga tylko jednego dotknięcia, aby przygotować wspaniałą kawę, czy będzie to espresso, czy wymyślna late. Ekspres został wyposażony w młynek żarnowy, pojemnik na mleko do spieniania i wygodny interfejs. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest jego przystępna cena.

0

Saeco MinutoOne Touch Milk Carafe to eleganckie urządzenie w obudowie koloru srebrnego. Prosty w obsłudze ekspres wymaga od użytkownika bardzo niewiele uwagi. Aby przygotować ulubioną kawę wystarczy wybrać napój, resztą zajmie się ekspres.

HD8763d (2)

MinuteOne jest w pełni automatycznym ekspresem, który znajdzie zastosowanie w każdym domu, nawet z licznymi amatorami kawy. Zbiorniki na ziarna, wodę i mleko maja dużą pojemność, ale umieszczono je w bardzo zgrabnej sylwetce urządzenia, dzięki czemu zmieści się także w małej kuchni.

Ceramiczne żarna młynka gwarantują dokładne mielenie bez przegrzewania ziaren. Aby użytkownik nie musiał długo czekać na napój, w MinuteOne zastosowano szybki bojler. Podczas zaparzania espresso nie ma konieczności czekania między kolejnymi filiżankami - można przygotowywać kawę za kawą. Oprócz naparu espresso można wybrać inne napoje na bazie kawy i mleka: macchiato, cappuccino, latte macchiato lub spienione mleko.

HD8763a

Przygotowywanie mleka do napoju odbywa się w dwóch komorach spieniających, piana wlewana do kawy jest gorąca, gęsta i trwała. Przepływ mleka odbywa się bez rozpryskiwania, miedzy innymi dzięki regulowanemu kranikowi z którego wypływa napój do filiżanki.

Cena detaliczna Minuto One Touch Milk Carafe Silver HD8763 w sklepach internetowych zaczyna się od 1789 zł

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.