Saeco Xelsis SM7580/00: automatyczny ekspres do kawy

Jakub Kornacki
Saeco Xelsis SM7580/00: automatyczny ekspres do kawy

W pełni automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy Saeco Xelsis SM7580/00 oferuje wiele możliwości przygotowania ulubionych napojów kawowych. Dzięki niemu poczujesz się jak prawdziwy barista.

0

Saeco Xelsis SM7580/00 jest profesjonalnym ekspresem ciśnieniowym, przy użyciu którego możesz przygotować nawet 12 różnych napojów kawowych. Proste i intuicyjne menu oferuje możliwość dostosowania smaku i aromatu kawy według indywidualnych zapotrzebowań. Można spersonalizować pojemność kawy, jej moc, a nawet temperaturę.

SM7580_00-RTP-global-001

Ziarna kawy podlegają najlepszemu stopniowi zmielenia dzięki specjalnie zastosowanym młynkom ceramicznym. Użytkownik może samodzielnie zadecydować o grubości zmielenia ziaren. Wystarczy wybrać jeden spośród dwunastu dostępnych. Producent zapewnia, że te wydajne i bardzo wytrzymałe młynki ceramiczne pozwolą przygotować nawet 20 000 filiżanek kawy.

SM7580_00-APP-global-001

Saeco Xelsis SM7580/00 to urządzenie, które dba o komfort użytkownika. Dlatego po przygotowaniu każdej filiżanki kawy następuje samodzielne wyczyszczenie dyszy urządzenia. W celu zapewnienia najwyższej higieny producent wyposażył ekspres w specjalny filtr AquaClean, który również eliminuje problem związany z osadzaniem się zbędnego kamienia.

SM7580_00-A1P-global-001

Opatentowana przez producenta technologia Latte Perfetto odpowiada za profesjonalne przygotowanie grubej warstwy spienionej pianki mleka, która nadaje każdej filiżance kawy niepowtarzalnego smaku. Ekspres prezentuje się stylowo i bardzo nowocześnie. Z łatwością wkomponuje się w każdego rodzaju wnętrze kuchenne.

Ekspres do kawy Saeco Xelsis SM7580/00 znajdziesz tutaj.

Źródło: Saeco, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.