Saeco Xelsis SM7685/00: ciśnieniowy ekspres do kawy

Jakub Kornacki
Saeco Xelsis SM7685/00: ciśnieniowy ekspres do kawy

Saeco Xelsis SM7685/00 jest w pełni automatycznym ciśnieniowym ekspresem do kawy. Eleganckie urządzenie przygotuje pyszną kawę niczym profesjonalny barista.

0

Dzięki Saeco Xelsis SM7685/00 można przygotować przeróżne wersje kawy. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono duży i czytelny wyświetlacz Coffee Equalizer. Jest on w pełni intuicyjny, a jego obsługa nie sprawi nikomu żadnych problemów. Każdy może dostosować poszczególne parametry kawy według własnych upodobań smakowych. Użytkownicy mogą regulować temperaturę czy moc kawy, a także określić ilość pianki.

SM7685 (small)

W pamięci urządzenia można zapisać nawet 8 profili użytkowników. Inteligentny ekspres do kawy zapamięta parametry ulubionego smaku kawy poszczególnych domowników. Saeco Xelsis SM7685/00 wyposażono w specjalne młynki ceramiczne, które są bardzo trwałe i wytrzymałe, a ponadto wydobywają z ziaren kawy wszystko to, co najlepsze - wyjątkowy smak i aromat.

SM7685 (5) (small)

Warto wspomnieć o zastosowanym filtrze AquaClean. Producent zaznacza, że zmieniając filtr zgodnie z założeniami, będzie można zaparzyć nawet 5000 filiżanek kawy. Funkcja HygieSteam odpowiada za wyczyszczenie przepływu mleka. Saeco Xelsis SM7685/00 prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Źródło: Saeco, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.