Samochodowe centrum multimedialne

Michał Wójcik
Samochodowe centrum multimedialne

Na rynku pojawiła się gratka dla lubiących korzystać z dobrodziejstw technik multimedialnych w samochodzie. Mowa o systemie Easy Player DVD Dual.

0

Zestaw ten składa się z dwóch, 7-calowych ekranów LCD. Są one wyposażone w pasy, które pozwalają zamontować te ekrany na zagłówkach. Ponadto jeden ekran oferuje odtwarzacz DVD, który umożliwia oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy oglądanie zdjęć obsługując formaty: DVD-Video, SVCD, VCD, Kodak Picture CD, Jpeg, CD Audio, CD-R, CD-RW, MPEG4.

EASY PLAYER DVD Dual - Samochodowe centrum multimedialne

EASY PLAYER DVD Dual

Zresztą te multimedia możemy odtwarzać nie tylko z wewnętrznego napędu DVD ale również z pamięci USB czy kart pamięci. Według producenta, wbudowane w urządzenie głośniki zapewniają dźwięk na wysokim poziomie. Jako wyposażenie dodatkowe, do zestawu dołączono słuchawki, kable łączące oraz zasilacz samochodowy i sieciowy. Użytkownik ma do dyspozycji również pilot zdalnego sterowania.

Producent objął sprzęt 2-letnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 470 złotych, czyli jest dosyć przystępna jak na multimedialne centrum samochodowe.

Źródło: Best Buy

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.