Samsung BRB260089WW: energooszczędna lodówka

Jakub Kornacki
Samsung BRB260089WW: energooszczędna lodówka

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy Samsung BRB260089WW jest kolejnym urządzeniem typu No Frost w bogatej ofercie południowokoreańskiego producenta. 

0

Lodówki do zabudowy stają się coraz bardziej popularne? Czymże właściwie zachwyca najnowszy model Samsung BRB260089WW? Przede wszystkim bardzo eleganckim wzornictwem, który z pewnością idealnie wkomponuje się w nowoczesne wyposażenie kuchenne. Nie zapomniano również o zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które mają zapewnić najlepsze warunki do przechowywania artykułów spożywczych. Chłodziarko-zamrażarka reprezentuje klasę A+++ efektywności energetycznej.s-500-500

Zastosowany przez producenta system No Frost pozwala wyeliminować powstawanie szronu wewnątrz urządzenia, a co za tym idzie - raz na zawsze pozbyć się uciążliwego i czasochłonnego problemu rozmrażania. System TwinCooling Plus odpowiada za naturalny i apetyczny wygląd żywności, a także zachowanie jej świeżości przez dłuższy okres czasu. Na tylnej ścianie urządzenia umieszczono panel ze stali nierdzewnej Metal Cooling, którego główne zadanie polega utrzymaniu odpowiedniej temperatury w każdym zakamarku lodówki.

brb260089ww_008_detail3_white

Warto również zwrócić uwagę na technologię Space Max. Ten wydajny proces izolacji sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze, a wewnętrzna pojemność większa w porównaniu do konkurencyjnych lodówek do zabudowy. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono specjalną półkę na wino, podwieszany wyjmowany pojemnik na produkty delikatesowe czy wysuwaną szuflada Easy Slide. Całość uzupełnia eleganckie podświetlenie LED.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.