Samsung Motion Sync odkurzacz wodny

Adam Kwiatkowski
Samsung Motion Sync odkurzacz wodny

Samsung wprowadza do oferty odkurzacze Motion Sync, w których rolę filtra pełni woda. Oprócz klasycznego zbierania kurzu tym urządzeniem można zebrać rozlaną wodę, napoje a nawet olej. Zgrabnie zaprojektowany sprzęt nie zajmuje dużo miejsca i pomaga bardzo skutecznie zadbać o pomieszczenia nawet najbardziej wymagających mieszkańców - dzieci z alergiami. 

0

Motion Sync to linia odkurzaczy zaprojektowanych do gruntownego sprzątania. Wprowadzane do sprzedaży w Polsce modele to Motion Sync: VW17H9070HU oraz VW17H9090HU.

Odkurzacze z filtrem wodnym wsysają zabrudzenia wraz z powietrzem do zbiornika z wodą, tam kurz i brud oddzielany jest od powietrza, a najdrobniejsze zanieczyszczenia, które nie zostały w wodzie są zatrzymywane przez dodatkowy filtr HEPA. Odkurzacz sprząta nie tylko powierzchnie, po której porusza się ssawka, ale unieszkodliwia również wiele alergenów latających w powietrzu. Samsung Motion Sync wyposażone zostały w funkcję Trio System, która służy do wyboru sposobu sprzątania: na sucho, na mokro oraz z użyciem filtra wodnego.

Po włączeniu odkurzania z filtrem wodnym odkurzacz może posłużyć do sprzątnięcia zabrudzeń takich jak błoto, kurz, a także cieczy z każdej powierzchni. Odkurzenie na mokro dywanów czy osuszanie płytek podłogowych po myciu nie stanowi dla tego odkurzacza żadnego problemu. 

Korzystanie z odkurzaczy z linii Moton Sync jest zgodne z ergonometrią pracy. Konstrukcja odkurzaczy zapewnia stabilność urządzenia podczas dynamicznych ruchów. Zmiana mocy ssania może być wykonana bez przerywania sprzątania, regulacja mocy znajduje się w rączce. Do urządzeń dołączone są praktyczne akcesoria, m. in. szczelinówka, szczotka do kurzu i tapicerki w jednym. Dodatkowo, model VW17H9090HU wyposażono w mini turboszczotkę i szczotkę do parkietu, które ułatwiają sprzątanie różnorodnych powierzchni. 

Moc silnika nowych odkurzaczy wodnych Samsung wynosi 1700W.
Samsung z linii Motion Sync VW17H9070HU kosztuje 1499 zł
VW17H9090HU w zestawie z dodatkową mini turboszczotką i szczotką do parkietu - 1599 zł w sklepie producenta. 

Sprawdź najlepsze ceny odkurzaczy wodnych w sklepach internetowych

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.