Samsung NU8042: telewizor stworzony dla graczy

Jakub Kornacki
Samsung NU8042: telewizor stworzony dla graczy

Samsung NU8042 jest jednym z najnowszych telewizorów południowokoreańskiego producenta z tegorocznej linii Premium Ultra HD. Urządzenia mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich fanatyków gier.

0

un65nu8000fxza_001_front_blackSamsung NU8042, podobnie jak wszystkie modele telewizorów z najnowszej serii "NU", wyróżnia się wysoką jakością obrazu, która właściwie nie powinna nikogo dziwić. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor, który odpowiada za sprawne funkcjonowanie urządzenia. Źródłem wysokiej jakości ostrego i wyrazistego obrazu pełnego realistycznych barw jest zastosowany przez producenta 10-bitowy panel, który współpracuje z technologią Dynamic Crystal Color.

nu8000_lifetyle

Samsung NU8042 to telewizor, który z pewnością docenią wszyscy fanatycy gier. Urządzenie charakteryzuje się bardzo niskim Imput lagiem, czyli opóźnieniem sygnału pomiędzy źródłem, a obrazem. Opóźnienie wykonane w testach przez serwis HDTVPolska.com osiągnęło rekordowy wynik 14 ms2Właśnie dla fanatyków gier producent zastosował w telewizorze specjalny tryb "gra". 

av_social_n650_lifestyle

W nowym telewizorze Samsung wprowadził również nowo opracowany system poprawy płynności i ostrości obrazu Motion Plus. Warto również zwrócić uwagę na nowoczesną, minimalistyczną stylistykę najnowszego telewizora. Urządzenie prezentuje się bardzo elegancko.

Telewizory Samsung znajdziesz tutaj.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.