Samsung NW700 Sound+: listwa głośnikowa z wbudowanym subwooferem

Jakub Kornacki
Samsung NW700 Sound+: listwa głośnikowa z wbudowanym subwooferem

Niebawem ukaże się premiera Samsung NW700 Sound+. To elegancka listwa głośnikowa z wbudowanym subwooferem. Funkcjonalny produkt zostanie po raz pierwszy zaprezentowany podczas zbliżających się wielkimi krokami międzynarodowych targów CES 2018.

0

Na pierwszy rzut oka najnowszy Samsung NW700 Sound+ wyróżnia się smukłą i kompaktową konstrukcję, którą wiesza się na ścianie, najlepiej tuż pod nowoczesnymi odbiornikami telewizyjnymi. Szerokość urządzenia wynosi zaledwie 53,5 mm, co sprawia, że produkt ten jest aż o 41% cieńszy od poprzedniego modelu.samsung_soundbar_nw700_1

W Samsung NW700 Sound+ zastosowano szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz funkcji, których główne zadanie polega na poprawie jakości dźwięku. Wśród nich znajduje się funkcja Samsung Distortion Cancelling, która odpowiada za eliminację wszelkich zakłóceń.samsung_soundbar_nw700_2

Samsung NW700 Sound+ wyposażono we wbudowany zintegrowany subwoofer. Takie rozwiązanie eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowego sprzętu zewnętrznego. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż soudnbar jest w stanie nawiązać bezprzewodową komunikację z różnymi odtwarzaczami muzycznymi.

samsung_soundbar_nw700_5

Samsung stale inwestuje w rozwój produktów, które w innowacyjny sposób łączą funkcje użytkowe i technologiczne. NW700 Sound+ to nie tylko źródło najwyższej klasy dźwięku, lecz także efekt naszego dążenia do tworzenia elektroniki, która oferuje wysokiej jakości wzornictwo – powiedział Jurack Chae, Senior Vice President of Visual Display Business w firmie Samsung Electronics.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą soundbarów.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.