Samsung Q6F: ciekawy telewizor QLED

Jakub Kornacki
Samsung Q6F: ciekawy telewizor QLED

Samsung Q6F to nowoczesny odbiornik telewizyjny, który dołącza do rodziny telewizorów QLED TV w ofercie południowokoreańskiego producenta. Urządzenie wykorzystuje technologię Quantum Dot i oferuje naprawdę dobry obraz.

0

Samsung Q6F wyświetla ponad miliard odcieni różnych barw z pełnym natężeniem, a to wszystko za sprawą autorskiego rozwiązania producenta, jakim jest technologia Quantum Dot. Najnowszy telewizor dodatkowo wyposażono w technologię HDR10+, dzięki której obraz jest poddawany stałej analizie, dzięki czemu uzyskuje on większą jasność, kontrast oraz bardziej realistyczne kolory. Warto zwrócić uwagę na procesor Q Engine, który pełni bardzo ważną rolę w procesie optymalizacji obrazu.

qled_q6f

Samsung Q6F wyróżnia się minimalistyczną konstrukcją. Telewizor został praktycznie całkowicie pozbawiony ramek, co dodatkowo potęguje wrażenia wizualne podczas oglądania filmów. Z tyłu znajdują się gniazda do podłączenia urządzeń zewnętrznych. W nowym telewizorze producent zastosował specjalne wyżłobienia, w których można ukryć niepotrzebne i nieestetycznie wyglądające przewody.

qled_q6f_2_

Samsung Q6F zastosowano ciekawy tryb Ambient. Dzięki niemu telewizor może pełnić rolę obrazu bądź ekranu, który będzie wyświetlał dowolną grafikę. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Tizen. Model jest oczywiście typem telewizora Smart TV, który oferuje niczym nie ograniczony dostęp do ogromnej liczby aplikacji. Telewizor może stanowić centrum domowej rozrywki multimedialnej.

Telewizory Samsung znajdziesz tutaj.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.