Samsung QuickDrive: wydajne, szybko pracujące suszarki

Jakub Kornacki
Samsung QuickDrive: wydajne, szybko pracujące suszarki

Suszarki z najnowszej linii Samsung QuickDrive sprawiają, że dbanie o świeżość i czystość ubrań nigdy wcześniej nie była taka prosta. Urządzenia wyposażono w specjalne programy, które odświeżają ubrania lub ułatwiają prasowanie.

0

W swojej pracy suszarki Samsung QuickDrive wykorzystują technologię Optimal Dry. Współpracuje ona z trzema czujnikami (temperatury, wilgotności i wymiany ciepła), które odpowiadają za zapewnienie optymalnych warunków oraz czasu suszenia. Użytkownik może być pewien, że jego ubrania będą bezpieczne, a poziom zużycia energii elektrycznej będzie jak najniższy. suszarka_quickdrive_otwarta

Specjalnie opatentowana przez producenta funkcja Air Wash odświeża ubrania rozgrzanym powietrzem. Dzięki niej można wyeliminować nieprzyjemne zapachy oraz alergeny, roztocza i grzyby bez użycia jakichkolwiek detergentów oraz środków chemicznych. 

Sercem suszarek Samsung QuickDrive jest bęben z wyjątkową konstrukcją. Producent zastosował w nim bardzo wiele wyprofilowanych otworów, których główne zadanie polega na ochronie tkanin przed uszkodzeniem. Warto również wspomnieć o specjalnym programie do dezynfekcji, który usuwa aż 99,9% zarazków i bakterii na ubraniach.

10805684_08_1657_08r100

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono wiele inteligentnych programów. Tryb Super Speed gwarantuje intensywne suszenie w zaledwie 81 minut. Tryb Eco to z kolei suszenie w niskiej temperaturze, co zapewnia oszczędność energii. Nowe suszarki reprezentują klasę A+++ efektywności energetycznej.

Suszarki Samsung znajdziesz tutaj.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.