Samsung RB7000: nowoczesna lodówka z technologią Space Max

Jakub Kornacki
Samsung RB7000: nowoczesna lodówka z technologią Space Max

Firma Samsung poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży serii energooszczędnych lodówek typu combi, które wyróżniają się dużą powierzchnią użytkową. Urządzenia wyposażono w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

0

Lodówki z serii Samsung RB7000 charakteryzują się dużą pojemnością do przechowywania produktów spożywczych. Urządzenia wykorzystują wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym mogą one zapewnić najlepsze warunki dla składników pokarmowych. Jednym z przykładów jest technologia Space Max. Jest to wyjątkowy i bardzo wydajny system izolacji, który został zastosowany przez inżynierów podczas projektowania urządzenia. Polega on na stworzeniu specjalnej konstrukcji lodówki - zastosowano cienkie ramki, by zapewnić domownikom jak najwięcej przestrzeni do przechowywania ulubionych produktów spożywczych.

W zależności od wersji, użytkownik może mieć do dyspozycji od 373 do 410 litrów pojemności. Urządzenia wykorzystują wyjątkowy system chłodzenia All-Around Cooling lub TWIN Cooling, którego zadanie polega na równomiernym chłodzeniu wnętrza lodówki. System No Frost jest gwarancją tego, że w zamrażarce nie pojawi się zbędny szron, a użytkownicy nie będą musieli walczyć z uporczywym problemem rozmrażania lodówki.

Lodówki Samsung RB7000 niebawem pojawią się w sprzedaży. Ich cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.