Samsung Smart TV z Amazon Prime Video

Jakub Kornacki
Samsung Smart TV z Amazon Prime Video

Amazon Prime Video jest jedną z najpopularniejszych na świecie aplikacji wideo na żądanie. Z tej atrakcyjnej usługi oferującej dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali mogą skorzystać wszyscy użytkownicy nowoczesnych telewizorów Samsung Smart TV wyprodukowanych w 2015 i 2016 roku.

0

Aplikacja Amazon Prime Video pojawiła się w najnowszych telewizorach Samsung Smart TV. Na polskich widzów czeka bardzo duża ilość filmów i seriali w znakomitej jakości Ultra High Definition. W ofercie znajduje się wiele materiałów w standardzie HDR. Nowoczesne telewizory Samsung Smart TV zostały wyposażone w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym oglądanie tego typu produkcji będzie niczym kinowy seans.

W serwisie Amazon Prime Video na użytkowników czeka wiele produkcji w rozdzielczości Ultra HD przygotowanych przez Netflix czy HBO GO, w tym kultowe już niemal „House of Cards” czy cieszący się dużym zainteresowaniem polski serial „Pakt”. Wszyscy będą mieli dostęp do bogatej biblioteki materiałów, które są dostępne m.in. w aplikacjach Player, FilmBox Live, VoD Onet, IPLA i wielu innych.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.