Samsung Smart TV z aplikacją Facebook Video

Jakub Kornacki
Samsung Smart TV z aplikacją Facebook Video

Marka Samsung jest obecnie jedynym producentem zaawansowanych odbiorników telewizyjnych, która oferuje dostęp do nowej aplikacji Facebook Video w dniu jej rynkowej premiery.

0

Nowoczesna aplikacja Facebook Video na odbiornikach Samsung Smart TV oferuje możliwość oglądania na ekranie telewizora wszystkich materiałów wideo, które są dostępne na profilach poszczególnych użytkowników w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie, jakim jest Facebook. Na podstawie zebranych danych, inteligentna aplikacja będzie dobierała materiały wideo w taki sposób, aby trafiały one w nasze gusta, zainteresowania i preferencje. Nowa aplikacja umożliwia zapis wybranych nagrań, tworzenie list ulubionych, a także list oczekujących. 

Facebook Video znajduje się w Samsung Smart Hub. Aplikacja została zainstalowana w modelach z 2015, 2016 i 2017 roku. Po pierwszym zalogowaniu do serwisu zyskamy dostęp do treści wideo, które zostały zamieszczone na polubionych przez nas profilach. Aplikacja jest prosta w obsłudze, posiada przyjemny interfejs, a poruszanie się po niej nie powinno sprawić nikomu żadnego problemu.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.