Samsung Smart TV z platformą Netflix

Jakub Kornacki
Samsung Smart TV z platformą Netflix

Firma Samsung poinformowała, że jej najnowsze telewizory wyposażone w platformę Smart TV z 2014 oraz 2015 roku zostały wyposażone w dostęp do jednej z najpopularniejszej na świcie platformy wideo na żądanie Netflix. Serwis VOD oferuje szeroką funkcjonalność.

0

Wszyscy posiadacze zaawansowanych telewizorów Samsung Smart TV z 2014 oraz 2015 roku mogą skorzystać z oferty jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów wideo na żądanie - Netflix. Wystarczy, aby użytkownicy wyżej wymienionych odbiorników telewizyjnych zarejestrowali się na stronie internetowej www.netflix.pl. To umożliwi im darmowe korzystanie z 30-dniowego okresu testowego. Aby skorzystać z pełnej oferty filmów i seriali, po tym terminie należy wykupić subskrypcję. Cennik znajduje się na stronie serwisu Netflix.

Aplikacja Netflix rozszerza ofertę wideo na żądanie, która obecnie jest dostępna w platformie Samsung Smart TV. Do tej p[ory użytkownicy zaawansowanych odbiorników Samsung z platformą Smart TV mogli skorzystać z równie bogatej oferty innych popularnych serwisów VOD, którymi są: Player.pl, Onet VoD, IPLA, Cineman VOD i CHILI.zq1

Warto wspomnieć, że możliwość korzystania z serwisów VOD nie ogranicza się wyłącznie do oglądania filmów na ekranie telewizorów. Przykładowo, oferta Player.pl od 21 października 2015 roku umożliwia korzystanie z serwisu na telewizorach, a także na wybranych urządzeniach mobilnych, oczywiście po wcześniejszym zainstalowaniu dedykowanej aplikacji. Takie rozwiązanie stwarza możliwość kontynuowania oglądania jakiegoś filmu, który rozpoczęliśmy przed wyjściem z domu.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.