Samsung TV Apps wygenerował juz 10 mln pobrań

Daniel Laskowski
Samsung TV Apps wygenerował juz 10 mln pobrań

Aplikacje telewizyjne są najczęściej pobieranymi widgetami ze sklepu Samsung TV Apps - informuje producent sprzętu RTV i AGD. Oprogramowanie udostępnia pliki wideo. W Polsce można korzystać z trzystu tego typu programów, w tym szesnaście jest polskojęzycznych.

0

Według firmy Samsung w naszym kraju najpopularniejszą aplikacją jest ipla, dzięki której możemy oglądać materiały z grupy Polsat. Zainteresowani mogą tam znaleźć seriale, retransmisje z wydarzeń sportowych, kulturalnych, a także serwisy informacyjne i rozrywkowe. Producent zapowiedział, że do końca roku liczba polskojęzycznych aplikacji wzrośnie z 16 do trzydziestu. Pierwsze miejsce na świecie w tym zestawieniu zajmuje YouTube, który jest najpopularniejszą aplikacją w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej.

Producent RTV i AGD znany na całym świecie, stale pracuje nad rozwojem swojej platformy poprzez dostarczanie wysokiej jakości materiałów oraz usług telewizyjnych dzięki strategicznym partnerstwom z największymi dostawcami tego typu treści. W efekcie klienci mogą korzystać z różnorodnych aplikacji z rozmaitych obszarów zainteresowań.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.