Samsung The Frame: telewizor czy dzieło sztuki?

Jakub Kornacki
Samsung The Frame: telewizor czy dzieło sztuki?

Samsung The Frame jest nowoczesnym telewizorem, który w niezwykły sposób połączył technologię ze sztuką. Rewolucyjne rozwiązanie może zostać wykorzystane jako aranżacja wielu wnętrz.

0

Już od dawna telewizory nie służą wyłącznie do oglądania filmów czy seriali. Zaawansowane technologicznie rozwiązania rozbudowały jego możliwości o wiele funkcjonalności. Wygląd nowoczesnych odbiorników telewizyjnych sprawił, że również zmieniła się ich rola. Bezramkowe czy zakrzywione ekrany nadają pomieszczeniu niezwykłego charakteru, a nowoczesne matryce stosowane w telewizorach sprawiają, że wyświetlany obraz jest niczym arcydzieło.

the_frame_13

Co niezwykłego jest więc w Samsung The Frame? Jeśli telewizor jest wyłączony to pozostanie atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza. Model wyposażono w specjalny tryb Sztuka (Art Mode), dzięki któremu czarny ekran wyłączonego telewizora będzie wyświetlał galerię obrazów czy zdjęć. Użytkownicy mogą wybrać sto specjalnie wyselekcjonowanych dzieł artystycznych z galerii Samsung Collectio. Pasjonaci sztuki zyskają płatny dostęp do Art Store, w którym znajduje się mnóstwo różnych dzieł sztuki.

the_frame_7

Na "wyłączonym" ekranie Samsung The Frame mogą również być wyświetlane wybrane przez użytkownika obrazy i zdjęcia. Zasoby i ustawienia można kontrolować z poziomu wybranych urządzeń mobilnych. Warto zwrócić uwagę na zastosowany w telewizorze czujnik ruchu, który automatycznie wygasi ekran podczas nieobecności domowników w pomieszczeniu, w którym znajduje się odbiornik. Jasność ekranu samodzielnie dostosowuje się do oświetlenia panującego wewnątrz.

Telewizor Samsung The Frame będzie dostępny w wybranych sklepach Samsung Brand Store.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą południowokoreańskiego producenta.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.