Samsung Waterwall 2.0: wydajna i nowoczesna zmywarka

Jakub Kornacki
Samsung Waterwall 2.0: wydajna i nowoczesna zmywarka

W ofercie południowokoreańskiego producenta niebawem pojawią się nowoczesne zmywarki wykorzystujące technologię Waterwall 2.0. Ich praca ustawiona jest na wydajność, a także oszczędność wody i energii.

0

Najnowsza linia zmywarek Samsung Waterwall 2.0 została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Urządzenia zostały wyposażone w nowo opracowaną listwę natryskową, której głównym zadaniem jest tworzenie ogromnej ściany wody. Dla osób ceniących sobie oszczędność czasu przeznaczono specjalny tryb pracy "Cykl Codzienny 55", dzięki któremu pełen tryb mycia i suszenia trwa zaledwie 55 minut. Nowe zmywarki reprezentują klasę A+++ efektywności energetycznej.

waterwall_2.0_srebrna

Czymże właściwie jest nowa technologia Waterwall 2.0? Strumień wody nie obraca się po okręgu w środku urządzenia (proces ten wygląda tak w większości zmywarek dostępnych na rynku), a bardzo powoli i dokładnie przesuwa się od jednego do drugiego brzegu urządzenia. Wysokie ciśnienie wody gwarantuje skuteczność pracy i czystość naczyń. Producent podkreśla, że przed włożeniem brudnych naczyń do zmywarki nie trzeba ich wcześniej płukać.

waterwall_2.0_wnetrze

W zmywarce zastosowano ciekawą funkcję Zone Booster, która dzieli zmywarkę na dwie strefy i umożliwia jednoczesne zmywanie wielu rodzajów naczyń. Strefy wydzielane są na te z intensywną mocą natrysku, a także takie, w których ciśnienie jest  nieco niższe (delikatniejsze).

waterwall_2.0_wnetrze_2

Po zakończeniu zmywania automatycznie uruchamia się program suszenia Air Flow. Producent zastosował wewnątrz urządzenia dodatkowy wentylator, który odpowiada za dokładne wysuszenie wszystkich naczyń. W chwili ukończenia wszystkich etapów pracy (mycia i suszenia), drzwiczki zmywarki samodzielnie się uchylą.

Zmywarki Samsung Waterwall 2.0 będą dostępne w wersji wolnostojącej oraz pod zabudowę.
Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z obecną ofertą zmywarek marki Samsung.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.