Samsung: inteligentny sprzęt AGD do zabudowy

Marek Cekaw
Samsung: inteligentny sprzęt AGD do zabudowy

Samsung Electronic zaprezentował nową rodzinę sprzętu AGD, który już w listopadzie trafi na sklepowe półki. Urządzenia zaprojektowane zostały do kuchennej zabudowy i wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne integrujące je z systemami inteligentnego domu.

0

Nowe technologie, które kilka lat temu zawitały do naszych kuchni, z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Kolejni producenci przedstawiają swoją ofertę urządzeń, które mają nie tylko nowoczesny wygląd, ale też dysponują całą masą systemów, znacznie ułatwiających korzystanie.

Samsung jest jedną z takich firm, które stawiają na wygodę i nowoczesność. Koreański producent zaprezentował właśnie nową linię urządzeń kuchennych, stworzonych do współpracy z systemami inteligentnego domu. Wszystkie produkty przeznaczone są do zabudowy i można je wygodnie zintegrować z posiadanym wyposażeniem kuchni.

Urządzenia dysponują łącznością WiFi, umożliwiającą zdalne ich uruchamianie, wstrzymywanie, a także monitorowanie ich, a to wszystko dostępne jest za pomocą smartfona wyposażonego w specjalną aplikację. Urządzenia mają także technologię Bluetooth, wykorzystywaną do wzajemnej synchronizacji. Jeśli więc uruchomimy kuchenkę, wówczas urządzenie porozumie się z innymi sprzętami i automatycznie włączy np. wyciąg kuchenny oraz jego oświetlenie.

W nowej serii produktów znajdziemy m.in., pojedyncze lub podwójne piekarniki ścienne z technologią Steam Cook. Jest także pierwszy potrójny piekarnik w ofercie tej firmy, dysponujący technologią Flex Duo, która umożliwia równoczesne przygotowywanie dwóch różnych potraw z ustawieniem różnych poziomów temperatur. Piekarniki w zależności od modelu oferowane są w cenach od 2199 do 3999 dolarów.

Smasung oferuje także gazowe kuchenki w różnych konfiguracjach z podwójnymi palnikami dla lepszych osiągów, wykonane z dużą dbałością o detale oraz z wysokiej jakości materiałów. Te produkty kosztują od 1199 do 1699 dolarów.

W ofercie firmy nie mogło zabraknąć płyt indukcyjnych z funkcją FlexZone, która automatycznie dopasowuje pole grzewcze do rozmiarów i kształtów garnków. Mają one również w pełni cyfrowe sterowanie, a także technologię Virtual Flame imitującą płomień palnika gazowego. Płyty dostępne są w cenach od 2099 do 2499 dolarów.

W nowej rodzinie produktów znajdziemy także kuchenki elektryczne w cenach od 1099 do 1499 oraz szeroką gamę wyciągów w cenach od 1099 do 1299 dolarów, wyposażonych w nowoczesne filtry eliminujące nieprzyjemny zapach oraz dysponujące wentylatorami o dużej wydajności.

BlackstainlessSuite1

Źródło: Samsung.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.