Samsung zaprasza na Audio Video Show 2017

Jakub Kornacki
Samsung zaprasza na Audio Video Show 2017

Zaledwie dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia największych targów Audio Video Show 2017. Podczas tego wydarzenia nie mogłoby oczywiście zabraknąć południowokoreańskiego producenta, który hucznie zapowiada swoją wizytę.

0

Corocznie odbywają się targi Audio Video Show, które są jedną z największych tego rodzaju imprez w naszym kraju. Z roku na rok wystawa cieszy się coraz to większą popularnością. Czołowi światowi wystawcy z całego świata gromadzą się w jednym miejscu i zachęcają do zapoznania się z ich najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Corocznie wystawę zwiedza kilkanaście tysięcy osób.hw_ms6500_04

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show marka Samsung zaprezentuje rewolucyjny telewizor-dzieło sztuki, czyli Samsung The Frame, a także najnowszy QLED TV. Południowokoreański producent ukaże również cieszące się coraz większą popularnością soundbary oraz odtwarzacze Blu-ray. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą produktową, a także skorzystać z udziału w spotkaniach i wykładach prowadzonych przez specjalistów i dziennikarzy branżowych.

soundbar_ms6500_06

Strefa marki Samsung zlokalizowana zostanie w sali Platynowej nr 3 na Stadionie PGE Narodowy, którą będzie można odwiedzić w dniach 17-19 listopada br. Zachęcamy do wzięcia udziału w ciekawych wykładach „Ultra HD: szeroki gamut i HDR”, które odbędą się w sobotę o godzinie 13:00 oraz w niedzielę o godzinie 12:00. 

Telewizory Samsung QLED znajdziesz tutaj.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.