Sennheiser - technologia w klasycznej formie

Adam Kwiatkowski
Sennheiser - technologia w klasycznej formie

Sennheiser powiększa rodzinę Momentum o kolejną konsumencką parę słuchawek - model Ivory. Wprowadza również nowe akcesorium, kompatybilne z urządzeniami Samsung Galaxy. Nowością są też specjlalne słuchawki dla DJ-jów.

0

Po sukcesie słuchawek Momentum Black i Brown producent wprowadza kolejną parę, Ivory. Te słuchawki zachwycają dźwiękiem pełnym mocy i basu i wyrównanym brzmieniem. Obudowy nauszników mają kolor kości słoniowej, poduszki pokryte są czarną skórą. Pałąk wykonany jest z kawałka szczotkowanej stali nierdzewnej, na którym umieszczono skórzane dodatki, pasujące kolorystycznie do wzornictwa słuchawek. Specjalny wtyk 3,5 mm można ustawić w pozycji prostej lub kątowej. Na kablu umieszczono metalowy pilot do sterowania iPhone’em/iPodem/iPadem. A do bezpiecznego połączenia z domowymi odtwarzaczami - lub tymi urządzeniami mobilnymi, które nie są zgodne ze standardem Apple’a - dołączono drugi przewód, pozbawiony pilota. 

Osoby korzystające ze smartfonów i tabletów Samsunga oznaczonych Galaxy. MM 30G są dyskretne, wygodne i oferują bardzo wysokiej jakości brzmienie każdego utworu. MM 30G są słuchawkami dokanałowymi, które można używać zarówno do słuchania muzyki, jak i do wygodnego prowadzenia rozmów telefonicznych. Pilot na kablu pozwala regulować głośność, odbierać/rozłączać połączenie, odtwarzać i pauzować utwór. 

smm30g

Nowe słuchawki dla DJ-a to produkt skierowany do profesjonalistów. HD6 Mix, HD7 DJ i HD8 DJ to nowe modele skierowane do DJ-ów, inspirowane kultowymi Sennheiserami HD 25, które w zeszłym roku obchodziły 25-lecie i nadal są najchętniej wybieranymi słuchawkami DJ-skimi. Nowe modele charakteryzują się doskonałą jakością brzmienia, niezawodnością i wysokim komfortem użytkowania, a do tego mają świeży, stylowy wygląd.

HD8-DJ

 

HD6 Mix został zaprojektowany pod kątem użycia w studiu nagraniowym (impedancja 150 Ohm); HD7 DJ i HD8 DJ są przeznaczone na scenę z uwagi na ekstremalną wytrzymałość, impedancję dostosowaną do sprzętu mikserskiego (95 Ohm) przekręcanym nausznikom i głębszym odwzorowaniu niskich częstotliwości. Wszystkie modele mają obudowy wzmacniane metalem i są zamkniętymi konstrukcjami wokółusznymi, więc skutecznie tłumią dźwięki otoczenia.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.