Sennheiser CX 6.00BT: bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Jakub Kornacki
Sennheiser CX 6.00BT: bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Sennheiser CX 6.00BT właśnie zostały zaprezentowane przez producenta. Nowy model wyróżnia się przede wszystkim minimalizmem, a także szczegółowym brzmieniem podkreślającym brzmienie niskich tonów.

0

CX 6.00BT_3Sercem wysokiej jakości brzmienie Sennheiser CX 6.00BT zawdzięczają opatentowanym przez producenta przetwornikom. To właśnie one odpowiadają za szczegółowe, czyste dźwięki w podkreśleniem brzmienia niskich częstotliwości. Bezstratną jakość strumieniowania sygnału audio można przypisać technologii Bluetooth 4.2 z Qualcomm apt-X.

CX 6.00BT_2

Konstrukcja Sennheiser CX 6.00BT jest prosta, a jednocześnie bardzo lekka. Wokółszyjna konstrukcja równoważy i minimalizuje nacisk ergonomicznych tuneli słuchawkowych. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono pilot funkcyjny z trzema przyciskami. Urządzenie dodatkowo obsługuje trójstronne połączenia. W tym celu producent zastosował zaawansowany mikrofon z technologią redukcji szumów cVc, który odpowiada za zapewnienie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych podczas ruchu.

CX 6.00BT_1

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w nowych słuchawkach wydaje się być funkcja głosowa, która informuje o stanie baterii. Producent podkreśla, że w pełni naładowany akumulator pozwoli na odtwarzanie ulubionych plików muzycznych przez sześć godzin. Na wyposażeniu zestawu słuchawkowego znajdziemy adaptery douszne w czterech rozmiarach, które zapewniają stabilną pozycję słuchawek, odpowiednie odizolowanie od hałasów zewnętrznych oraz komfortowe użytkowanie podczas wielogodzinnych sesji muzycznych.

Sennheiser CX 6.00BT niebawem pojawią się w sprzedaży, a ich cena będzie wynosiła 430 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą słuchawek bezprzewodowych producenta.

Źródło: Sennheiser, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.