Sennheiser GSP 301: słuchawki dla fanów rozrywki

Marek Cekaw
Sennheiser GSP 301: słuchawki dla fanów rozrywki

Firma Sennheiser, zaprezentowała dwa zupełnie nowe modele słuchawek, przeznaczone dla fanów elektronicznej rozrywki. GSP 301 oraz GSP 301 wyposażono w solidną konstrukcję, wbudowane mikrofony oraz kompatybilność z różnymi platformami.

0

Słuchawki dla graczy to zwykle produkty o krzykliwym wyglądzie, podkreślanym dodatkowo przez malowanie i różnego rodzaju podświetlenie. Czasem jednak klienci preferują sprzęt o bardziej stonowanym wzornictwie i dla takich osób firma Sennheiser przygotowała dwa nowe modele słuchawek.

Nowe produkty to GSP 301 oraz GSP 302, które oferują całkowicie standardowy styl znany z innych modeli tej firmy. Słuchawki są bardzo podobne do modelu GSP 300 i to zarówno w kwestii wzornictwa, jak i wyposażenia.

Sennheiser GSP 3011

Wyposażono je w szerokopasmowe przetworniki zapewniające czysty dźwięk z wyraźnymi basami, a także bardzo dobrą piankową izolację od hałasów otoczenia, pozwalającą w pełni skupić się na dźwiękach z gry. Mają też wbudowane mikrofony do komunikacji, a ich kolorystyka to stonowane, monochromatyczne barwy, które nie męczą oczu.

Oba modele słuchawek współpracują z adapterem PCV 65, pozwalającym podłączyć je do konsol Xbox One i PlayStation 4, a także PC i Maca. Sprzęt jest już dostępny na oficjalnej stronie producenta, gdzie kosztuje 99,95 dolarów.

Sennheiser GSP 3012

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.