Sennheiser HD 4.50: słuchawki izolujące od hałasu

Marek Cekaw
Sennheiser HD 4.50: słuchawki izolujące od hałasu

Firma Sennheiser wprowadziła na rynek nowy model bezprzewodowych słuchawek, skierowany do osób pragnących w pełni skupić się na muzyce. Model Sennheiser HD 4.50 dysponuje bowiem aktywnym systemem redukcji hałasu, eliminującym wszystkie niepożądane dźwięki.

0

Sennheiser HD 4.50 to słuchawki nauszne o minimalistycznym, lecz stylowym wzornictwie, których konstrukcja została zaprojektowana pod kątem maksymalnej wygody. Są więc bardzo lekkie i mają miękkie wykończenie opaski oraz obszycie nauszników. Opaska jest naturalnie regulowana, pozwalając dopasować jej kształt do głowy użytkownika. Natomiast łamane nauszniki ułatwiają transport sprzętu.

Sennheiser HD 4.50 1

Słuchawki wyposażono w technologię Bluetooth 4.0 aptX, zapewniającą znacznie lepszą jakość dźwięku transmitowanego z urządzeń przenośnych. Dodatkowym atutem jest wspomniana aktywna technologia redukcji szumów, która pozwala w pełni skupić się na słuchanej muzyce. Nie zabrakło też zintegrowanego mikrofonu do prowadzenia rozmów, zaś przyciski sterujące funkcjami słuchawek znajdują się w jednym z nauszników.

Sennheiser HD 4.50 2

Posiadaczy tego sprzętu z pewnością ucieszy również bardzo pojemna bateria, która według producenta wystarcza na 19 godzin pracy z włączoną redukcją szumów. Natomiast gdy się wyczerpie, możemy podpiąć słuchawki kablem i dalej z nich korzystać jak z normalnych słuchawek przewodowych.

Sennheiser HD 4.50 3

Sennheiser HD 4.50 dostępny jest w cenie 199,95 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.