Sennheiser Urbanite XL w wersji bezprzewodowej

Marek Cekaw
Sennheiser Urbanite XL w wersji bezprzewodowej

Firma Sennheiser wzbogaca swą linię słuchawek Urbanite, o kolejny model. Tym razem jest to bezprzewodowa wersja modelu Urbanite XL. Produkt oferuje nie tylko krystalicznie czysty dźwięk, lecz także zapewnia współpracę ze smartfonami wraz z możliwością prowadzenia rozmów.

0

Pod koniec ubiegłego roku Sennheiser wprowadził do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek, mianowicie Urbanite oraz Urbanite XL. Teraz uzupełnia ofertę o model Urbanite XL Wireless, które jak sama nazwa sugeruje, zostały pozbawione przewodu i komunikują się z urządzeniami drogą radiową.

Słuchawki wyposażono w technologię Bluetooth 4.0, która pozwala im współpracować z kompatybilnymi urządzeniami przenośnymi. Dla wygody użytkownika, produkt można sparować z aż ośmioma różnymi sprzętami, a więc m.in. smartfonami, tabletami, laptopami, przenośnymi odtwarzaczami, a nawet domowym sprzętem hi-fi.

Bez względu na rodzaj podłączonego urządzenia, w każdym wypadku słuchawki dostarczą nam dźwięk o najwyższej jakości, z mocnymi i głębokimi basami oraz kryształowo czystymi tonami wysokimi.

Słuchawki wyposażono również w bardzo funkcjonalny system sterowania oparty na panelu dotykowym zainstalowanym w prawym nauszniku. Użytkownik może więc w wygodny sposób regulować głośność oraz przełączać się pomiędzy utworami. Panel pozwala także odbierać połączenia przychodzące, zaś rozmowy będą się odbywać przy pomocy opcjonalnego mikrofonu.

Cena Urbanite XL Wireless nie jest jeszcze znana, podobnie jak data wprowadzenia produktu na rynek.

urbanite-xl-wireles1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.