Seria odtwarzaczy Blu-ray od Toshiby

Jakub Kornacki
Seria odtwarzaczy Blu-ray od Toshiby

Firma Toshiba zapowiedziała wprowadzenie na rynek odtwarzaczy Blu-ray 2D i 3D, które będą wyposażone w funkcję Smart TV. Użytkownik będzie mógł odtwarzać płyty, a dodatkowo korzystać z rozrywki online.

0

Seria nowych urządzeń obsługuje większość popularnych mediów cyfrowych. Modele BDX5400KE, BDX4400KE, BDX3400SE BDX2400KE wyróżniają się nowoczesnym, stylowym wyglądem. Urządzenia będą dostępne w wersji Wi-Fi ready oraz z wbudowanym modułem Wi-Fi. Podłączone do sieci zapewnią dostęp do popularnych usług, serwisów społecznościowych oraz rozwiązań polegających na dzieleniu się zdjęciami.

Toshiba BDX3400SE

Toshiba BDX3400SE

Producent zapewnia, że odtwarzane multimedia będą w najlepszej jakości audio oraz wideo. Do telewizora przekazywany będzie obraz Full HD, a obraz skalowany będzie automatycznie do jakości 1080p. Technologie Dolby True HD i DTS-HD mają zapewniać kinowe, dźwiękowe wrażenia. Modele BDX5400KE i BDX4400KE pozwalają na odtwarzanie płyt 3D Blu-ray.

Toshiba  BDX2400KE

Toshiba BDX2400KE

Najnowsze odtwarzacze Blu-rady firmy Toshiba pojawią się w sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku. Ich cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.