Seria telewizorów Samsung F6300

Jakub Kornacki
Seria telewizorów Samsung F6300

Na rynku pojawiła się nowa seria telewizorów. Samsung F6300 wyróżnia się obrazem w dobrej jakości, zastosowaniem zaawansowanych technologii oraz nowoczesnym, eleganckim wzornictwem. 75-calowy ekran umieszczony został w cienkiej ramce.

0

Cała konstrukcja jest lekka, bowiem obudowa telewizora została wykonana w stylistyce One Design. 75-calowa przekątna ekranu sprawia, że oglądanie dowolnych materiałów w dobrej jakości pozwoli wzbudzić u widza dreszczyk prawdziwych emocji. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor. Za wyostrzony obraz odpowiada technologia HyperReal Engine. Odbiór naturalnych, żywych kolorów zapewnia technologia Wide Color Enhancer Plus. SmartView oraz dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne pozwalają sterować telewizorem przy ich użyciu.

Samsung F6300

Wbudowany moduł bezprzewodowej łączności Wi-Fi zapewnia dostęp do internetu. Użytkownik może zalogować się (lub zarejestrować, jeśli nie posiada konta) w aplikacji Samsung Smart Hub oraz skorzystać ze znajdujących się tam materiałów. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, bowiem dostępnych jest ponad 80 tysięcy zróżnicowanych gatunkowo filmów, seriali oraz programów rozrywkowych. Innowacyjna funkcja S-recommendation podpowiada, jakie materiały cieszą się popularnością i na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Samsung F6300 jest dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 16 999 zł.

Źródło: informacja prasowa, Samsung, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.