Seria toreb dla fotografów Tamrac Rally

Jakub Kornacki
Seria toreb dla fotografów Tamrac Rally

W sprzedaży pojawiła się nowa seria toreb przeznaczonych dla zaawansowanych fotografów. Tamrac Rally to 6 podręcznych toreb, w których zmieści się aparat fotograficzny, kilka obiektywów, lampa, tablet oraz wszelkie drobiazgi przydatne użytkownikom.

0

Torby na ramię umożliwiają wygodne, komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne przenoszenie sprzętu fotograficznego oraz wszelkich akcesoriów. Torby mają zgrabny kształt oraz proste wzornictwo. Oferują one łatwy dostęp do znajdujących się wewnątrz przedmiotów. Chronią one cenne akcesoria fotograficzne przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz wstrząsami mechanicznymi.

Tamrac Rally

Przylegająca do ciała budowa toreb umożliwi mobilność nawet w najbardziej zaludnionych miejscach i zatłoczonych ulicach. Każda z toreb posiada przegrodę chroniącą lustrzankę oraz obiektyw, która jest wyłożona pianką ochronną. Modele Rally 5 oraz Rally 7 wyposażone są w dodatkową piankę, która czuwa nad bezpieczeństwem laptopa czy tabletu.

Tamrac Rally

Przednia kieszeń zamykana jest za pomocą zamka błyskawicznego. Posiada ona mniejsze kieszonki do przechowywania dowolnych akcesoriów. Tylna kieszeń jest duża, można w nią schować mapę czy notatnik. Siatkowe kieszenie boczne to idealne miejsce na napój czy jakąkolwiek podręczną rzecz.

Lekkie, mobilne torby na ramię Tamrac Rally są już dostępne w sprzedaży. Ich cena jest uzależniona od modelu, a najtańsza z nich kosztuje 199 zł.

Źródło: informacja prasowa, Tamrac, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.