Serwis Sony PlayMemories Online dostępny w Polsce

Jakub Kornacki
Serwis Sony PlayMemories Online dostępny w Polsce

PlayMemories Online jest serwisem Sony, który działa na zasadzie tzw. "chmury". Użytkownicy przesyłają dowolne filmy i zdjęcia, a dodatkowo mogą skorzystać z szeregu funkcjonalnych rozwiązań, takich jak porządkowanie, aktualizowania, a także wykorzystywanie wszelkich materiałów.

0

W jednym miejscu użytkownicy mogą gromadzić dosłownie dowolną ilość zdjęć i filmów. Do tej pory z serwisu mogli korzystać obywatele 12 krajów europejskich, a od 20 stycznia - także Polacy, Austriacy oraz Szwajcarzy. Korzystanie z serwisu jest możliwe przy pomocy przeglądarki internetowej. Wszyscy, którzy zakupili telewizor BRAVIA 4K z oferty na 2014 rok będą mogli kolekcjonować zdjęcia przez wiele lat. Mogą być one wyświetlane w formie pokazuj slajdów o znakomitej rozdzielczości 4K wraz z podkładem muzycznym. hy1

Istnieje możliwość korzystania z serwisu za pomocą smartfonów. Producent przygotował szereg funkcjonalnych rozwiązań. Jednym z nich jest opcja "All Sync", która automatycznie gromadzi wszelkie zdjęcia przechowywane w pamięci telefonu czy innych wybranych gadżetach mobilnych. Serwis umożliwia przechowywanie zdjęć w rozdzielczości HD bez określonego limitu. Powstała w ten sposób biblioteka jest dostępna w dowolnym czasie oraz miejscu. Wystarczy jedynie połączenie internetowe.

Źródło: informacja prasowa, Sony, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.