Shark IONFlex DuoClean: praktyczny odkurzacz bezprzewodowy

Marek Cekaw
Shark IONFlex DuoClean: praktyczny odkurzacz bezprzewodowy

Zazwyczaj nasze mieszkania sprzątamy dużymi i ciężkimi odkurzaczami, które nie są jednak zbyt wygodne w obsłudze. Można jednak nieco sobie ulżyć, kupując odkurzacz bezprzewodowy, taki jak Shark IONFlex DuoClean.

0

Produkt firmy Shark, to wielofunkcyjny odkurzacz elektryczny, który można łatwo dostosować do aktualnych potrzeb. Dzięki dodatkowym akcesoriom urządzenie pozwala sprzątać nie tylko podłogi, ale również czyścić z kurzu żaluzje, a nawet zbierać z kanapy sierść zwierząt. Technologia MultiFLEX zapewnia mu bardzo dużą elastyczność i możliwość łatwego dotarcia do każdego zakamarka pomieszczenia. Umożliwia także ustawienie zaparkowanie go gdziekolwiek zechcemy. Natomiast technologia DuoClean składająca się z dwóch współpracujących ze sobą szczotek, poprawia efektywność sprzątania.

Shark IONFlex DuoClean1

Odkurzacz zasilany jest niewielkim akumulatorem, który można łatwo wyciągnąć do ładowania, a który wystarcza na kilkadziesiąt minut pracy. Użytkownik może zainstalować dodatkową baterię, co powinno wydłużyć czas korzystania z urządzenia.

Shark IONFlex DuoClean2

Shark IONFlex DuoClean dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 292 dolarów.

Shark IONFlex DuoClean3

Shark IONFlex DuoClean4

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.