Sharp Plasmacluster: oczyszczacz powietrza do naszego domu

Marek Cekaw
Sharp Plasmacluster: oczyszczacz powietrza do naszego domu

Firma Sharp opracowała urządzenie oczyszczające powietrze z technologią Plasmacluster. Produkt zaprojektowano w taki sposób, aby można go było zainstalować do oprawki standardowej żarówki i dzięki temu zapewni nam czyste powietrze w każdym z domowych pomieszczeń.

0

Nasze mieszkania są coraz gorzej projektowane i w wielu z nich wentylacja pozostawia wiele do życzenia, co sprawia, że obieg powietrza nie jest tak dobry jak powinien być. W efekcie mamy stojące powietrze, w którym zbierają się wszelkie zanieczyszczenia.

Oczywiście można używać oczyszczaczy powietrza, które sprawnie je przefiltrują usuwając zanieczyszczenia. To jednak urządzenia dość sporych rozmiarów, więc są niezbyt praktycznie. Firma Sharp ma znacznie ciekawsze i bardziej funkcjonalne rozwiązanie, w postaci sufitowego oczyszczacza z generatorem Plasmacluster. Technologia ta wykorzystuje dodatnie i ujemne jony, które bardzo sprawnie zabijają wszelkie bakterie.

Urządzenie przeznaczone jest do instalacji w łazienkach i zostało w taki sposób zaprojektowane, że pasuje do standardowej oprawki żarówki, przy czym taką też pełni funkcję. Wyposażono je w diody LED dające 485 lumenów światła oraz czujnik ruchu włączający generator. Jest więc bardzo użyteczny i łatwy w instalacji.

Nie jest natomiast tani, gdyż kosztuje aż 464 dolary.

sharp 1

Źródło: Japantrendshop.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.