Sharp SJ-F1526E0I - lodówka dla potrzebujących przestrzeni

Jakub Kornacki
Sharp SJ-F1526E0I - lodówka dla potrzebujących przestrzeni

Obecność zbyt małej lodówki w domu wymusza konieczność robienia częściej zakupów. Chcąc zakupy zrobić taniej, zwykle udajemy się do dużych sklepów sieciowych, do których jednak nie opłaca się jeździć po niewielkie porcje pożywienia. Rozwiązaniem w takich przypadkach może być inwestycja w większą, a nawet znacznie większą lodówkę. Nowa propozycja marki Sharp, model Sharp SJ-F1526E0I jest urządzeniem, które powinno spełnić potrzeby całej, licznej rodziny.

0

Lodówka Sharp SJ-F1526E0I jest chłodziarko-zamrażarką typu french door, co oznacza, że drzwi w niej otwierają się na obie strony. Tej klasy sprzęt to zwykle urządzenia oferujące największą pojemność użytkową. 

lodówka

Całkowita pojemność lodówki Sharp SJ-F1526E0I wynosi aż 526 litrów. Tak duża przestrzeń rzutuje oczywiście na gabaryty urządzenia. Lodówka ma wymiary: 91 cm szerokości x 76,3 cm głębokości x 185 cm wysokości. W górnej części umieszczona jest komora chłodziarki, a w dolnej - teoretycznie - zamrażalnik. Słowo teoretycznie wynika stąd, że urządzenie to można w całości wykorzystywać jako chłodziarkę. 

lodówka_open

Dzięki funkcji nazwanej przez producenta Adapti-Zone mamy możliwość ustawienia dowolnej temperatury we wszystkich trzech komorach urządzenia. Użytkownik ma możliwość ustawienia aż 14-stu kombinacji temperaturowych we wnętrzu tej chłodziarki, co pozwala optymalnie dopasować urządzenie do właściwego przechowywania aktualnie kupionych produktów spożywczych.

Sprzęt wyposażono również w funkcję Advanced System Cooling, zapobiegającą wysuszaniu przechowywanych produktów poprzez wymuszony obieg odpowiednio nawilżonego powietrza przez złożony układ nawiewów. Dodatkowo szuflady przeznaczone na świeże warzywa i owoce są wyposażone w system NutriFresh, nazywany przez producenta systemem inteligentnego obiegu powietrza. Efektem jego działania ma być możliwość znacznie dłuższego przechowywania świeżych produktów przy jednoczesnym zachowaniu ich walorów smakowych i odżywczych.

Sharp SJ-F1526E0I to lodówka klasy energetycznej A+, wyposażona jest w program wakacyjny ograniczający zużycie energii w trakcie dłuższej nieobecności domowników. Sugerowana przez producenta cena to 4999 zł.

Źródło: Sharp/Vestel, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.