Sharpal 101N: funkcjonalna ostrzałka do noży

Marek Cekaw
Sharpal 101N: funkcjonalna ostrzałka do noży

Noże używane w naszej kuchni bardzo się tępią, więc raz na jakiś czas należy je naostrzyć. W każdej kuchnia powinna więc znajdować się ostrzałką, a ciekawą propozycją w tej materii jest model Sharpal 101N.

0

Aby praca w kuchni była przyjemnością, należy dbać o odpowiednią ostrość używanych noży. Wiadomo, że ostrza przy intensywnym użytkowaniu tracą swe właściwości i należy im je przywrócić, by nadal z łatwością kroić wszystkie składniki.

Sharpal 101N 1

Pomocny może być w tym produkt o nazwie Sharpal 101N, będący wielofunkcyjną ostrzałką do noży. To lekkie i kompaktowe urządzenie nie zajmuje wiele miejsca i z łatwością zmieści się w szufladzie lub plecaku, jeśli lubimy gotować na biwaku. A wytrzymała konstrukcja i teksturowane uchwyty podniosą komfort użytkowania. Wyposażono je w pokryte diamentowym pyłem pręty, które naostrzą nie tylko noże, ale też wędkarskie haczyki używane do łowienia ryb. W obudowie znajduje się także krzesiwo pozwalające rozpalić ognisko, zaś głośny gwizdek przyda się w przypadku problemów.

Sharpal 101N 2

Jest to więc nie tylko przydatny gadżet kuchenny, ale też sprzęt dla amatorów obozowania poza domem. A kosztuje niecałe 10 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.