Siemens - lodówka z linii iQ700

Marek Cekaw
Siemens - lodówka z linii iQ700

Linia produktów iQ700 firmy Siemens, powiększy się niebawem o kolejne urządzenie. Niemiecki koncern w przyszłym roku wprowadzi do sprzedaży nowy model lodówki KM40FAI20 wyposażonej w system French Door, o nowoczesnej stylistyce, a także zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych.

0

Produkt został wyposażony w obszerną komorę chłodziarki oraz dwie pojemne szuflady zamrażarki, do których zmieścimy bardzo wiele produktów. A mimo to będziemy mieli do nich stale wygodny dostęp. Lodówka oferowana jest w wersji z czarnym szklanym frontem pozbawionym ramek, jak również w bardziej tradycyjnym stylu ze stali nierdzewnej, dzięki temu prezentuje się elegancko i nowocześnie.

Wnętrze chłodziarki to pięć obszernych półek, na tyle pojemnych by z łatwością pomieścić duże przedmioty. Cała przestrzeń została tak rozplanowana, by zapewnić wygodny dostęp do pożywienia, zaś dzięki systemowi French Door otwarte drzwi zabierają mniej przestrzeni, a więc lodówka idealnie nadaje się do niewielkich kuchni.

W urządzeniu zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wśród których warto wymienić technologię vitaFresh, która zdaniem producenta aż trzykrotnie przedłuża świeżość przechowywanej żywności. Technologia noFrost zrzuca z naszych barków obowiązek odmrażania lodówki, zaś kostkarka iceTwister zapewnia nam nieustanny dopływ lodu.
Zainstalowany tu system chłodzenia spełnia najwyższe standardy. Zastosowano tu m.in. system sterowania klimatem dbający o osuszanie powietrza, dzięki czemu mięso, ryby i miękkie sery dłużej zachowują świeżość. Jest także komora o podwyższonej wilgotności przeznaczona dla sałatek, owoców i warzyw, zaś elektroniczne sterowanie dba o utrzymanie zaprogramowanej temperatury nawet jeśli będziemy często otwierać drzwi.

Siemens KM40FAI20 w sklepach pojawi się już wiosną przyszłego roku. Cena lodówki nie jest jeszcze znana.

siemens-iq700_km40fai20_1

siemens-iq700_km40fai20_2

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.