Skapiec.pl - recenzje użytkowników, napisz i zgarnij nagrodę

Marek Kowalski
Skapiec.pl - recenzje użytkowników, napisz i zgarnij nagrodę

Skapiec.pl - popularna internetowa porównywarka cen w polskich sklepach powiększyła oferowany wachlarz funkcji o zupełnie nowe rozwiązanie: recenzje użytkowników serwisu. Nowy, specjalny moduł porównywarki Skąpiec.pl umożliwia wszystkim zainteresowanym użytkownikom publikowanie własnych, autorskich recenzji posiadanych, bądź pożyczonych produktów, które można znaleźć w olbrzymiej bazie produktowej serwisu Skąpiec.pl.

0

Dzięki wdrożeniu nowego modułu publikacji recenzji, każdy użytkownik produktu, który chciałby się podzielić z internautami wiedzą i spostrzeżeniami dotyczącymi użytkowania konkretnych sprzętów i urządzeń, może to zrobić bezpośrednio w serwisie porównywarki cenowej Skapiec.pl. Jeżeli korzystasz już z jakiegoś urządzenia dłuższy czas, masz własne, rzetelne zdanie na temat jego możliwości, wad i zalet, podziel się tą wiedzą z pozostałymi użytkownikami pisząc własną recenzję!

Każda opublikowana w serwisie Skąpiec.pl recenzja może wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez popularną porównywarkę cen. Konkurs pozwoli wybrać pięć najlepszych artykułów - recenzji produktowych, a ich autorzy otrzymają nagrody: vouchery o wartości 500 zł na zakupy w sklepach Euro.com.pl, Mall.pl, AGDHome.pl, Media Markt oraz Zalando.

skapiec-konkurs-recenzja-za-500

Autorzy recenzji, którzy będą zainteresowani ogłoszonym właśnie konkursem, powinni je zgłaszać do 9 stycznia 2017 roku włącznie. Po tym terminie jury konkursowe składające się m.in. z redakcyjnych ekspertów serwisów AGDLab.pl (tak, to my :) ), a także PCLab.pl, Technowinki.onet.pl oraz Komputerswiat.pl, wybierze najlepsze recenzje, a ich autorom przekaże nagrody.

Zapraszamy do konkursu!

Więcej informacji na temat konkursu oraz szczegóły i porady dotyczące zakładania konta recenzenta i publikacji recenzji znajdziecie na dedykowanej stronie w serwisie Skąpiec.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.