Sklep internetowy Electrolux, nie tylko nowe sprzęty, ale i części zamienne

Marek Kowalski
Sklep internetowy Electrolux, nie tylko nowe sprzęty, ale i części zamienne

Firma Electrolux, uznany na świecie producent w branży AGD, zachęca wszystkich zainteresowanych do zakupów w swoim internetowym sklepie. Nabywcy znajdą w nim nie tylko to, co również widoczne jest na półkach sklepów branżowych, ale także części zamienne do posiadanych już sprzętów tej marki.

0

W firmowym sklepie internetowym firmy Electrolux, dostępnym pod adresem www.shop.electrolux.pl, oprócz kompletnej, aktualnej oferty sprzętów AGD odwiedzający znajdą oryginalne części zamienne oraz materiały eksploatacyjne, które - wg producenta - zapewnią dłuższą, bezawaryjną pracę urządzeń szwedzkiego potentata w branży AGD.

electrolux sklep online

Oferta poza sprzętami marki Electrolux obejmuje m.in. przydatne akcesoria i elementy wyposażenia dodatkowego. Internauci odnajdą w nowym sklepie np.:

electrolux sklep online

różnego typu worki na pranie; na zdjęciu specjalny woreczek do prania delikatnej bielizny minimalizujący ryzyko jej uszkodzenia podczas prania w pralkach automatycznych,

electrolux sklep online

kulki do suszarek (absorbują i przewodzą ciepło wzmagając i przyspieszając proces suszenia. Dzięki nim czas suszenia skraca się o 25%, a to również oznacza mniejsze zużycie energii. Kulki unoszą pranie i oddzielają elementy garderoby od siebie podczas suszenia, co sprawia, że ubrania stają się bardziej miękkie i znacznie mniej pogniecione),

electrolux sklep online

preparaty do odkamieniania pralek (tego typu preparat usuwa kamień, nieczystości i wszelkie osady, zapobiega gromadzeniu się nieświeżych zapachów oraz przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii przez dane urządzenie. Tego typu chemia nadaje się szczególnie do twardej wody. Producent zaleca stosowanie preparatu raz na miesiąc, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie pralki/ zmywarki),

electrolux sklep online

czy zestaw przeznaczony do czyszczenia pralek; częste pranie w niskich temperaturach oraz ciągłe używanie płynnych detergentów (na bazie enzymów) może doprowadzić do wytworzenia się pleśni i galaretowatego osadu w uszczelkach drzwi, rurach i bębnie. Blokują się wtedy węże, a z pralki wydobywa się nieprzyjemny zapach. Zestaw czyszczący do pralek, dzięki połączonemu działaniu enzymów proteolitycznych (mała saszetka) i preparatu odtłuszczającego (duża saszetka), usuwa zabrudzenia, pozostawiając wnętrze idealnie czyste.

W sklepie znajdziemy również wiele innych przydatnych akcesoriów i dodatków jak pojemniki na jajka, maty na owoce czy zestawy ssawek do odkurzaczy ułatwiające usuwanie sierści zwierząt.

Aby dodatkowo zachęcić potencjalnych klientów, firma Electrolux opublikowała wyniki przeprowadzonych przez siebie badań, które wykazały, że 60 procent urządzeń AGD działa poniżej swoich możliwości tylko dlatego, że nie są regularnie serwisowane i sprawdzane. Nie jest tajemnicą, że korzystanie z materiałów eksploatacyjnych pozwala znacznie wydłużyć czas eksploatacji np. pralki czy zmywarki.

Wyszukiwanie części zamiennych do urządzeń szwedzkiego producenta jest w rzeczonym sklepie online bardzo proste. Zainteresowani częścią do konkretnego modelu klienci muszą jedynie wprowadzić we wbudowaną na stronie sklepu wyszukiwarkę dokładną nazwę modelu, numer produktu (tzw. SKU), albo numer PNC znajdujący się na tabliczce znamionowej każdego urządzenia.

Za zakupy na www.shop.electrolux.pl płaci się kartą kredytową. Jeśli towar jest dostępny, dostawa następuje najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.