Skuteczne zmywanie z marką Hotpoint

Jakub Kornacki
Skuteczne zmywanie z marką Hotpoint

Zmywanie jest dosyć uporczywą i mozolną czynnością, której wykonywanie z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. Firma Hotpoint oferuje ergonomiczne zmywarki z technologią Zone Wash, które wyręczą domowników w tej czynności.

0

Sezon wiosenno-letni sprzyja spotkaniom towarzyskim z rodziną oraz ze znajomymi, podczas których organizowane są grille oraz przyjęcia w ogrodzie. Towarzyszy im oczywiście jedzenie, a co za tym idzie - ogromna sterta rzeczy do zmywania. Nie zważając jednak na porę roku, zmywanie brudnych naczyń z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. Zmywarki wyręczają użytkownika, pozwalają zaoszczędzić czas oraz wodę, a co za tym idzie - pieniądze.eb1

Przy wyborze odpowiedniej zmywarki warto zwrócić uwagę na na to, aby oprócz podstawowej funkcji zmywania, oferowała ona również inne opcje. Urządzenia zmywające naczynia marki Hotpoint z technologią Zone Wash umożliwiają wybór odpowiedniego kosza, na którym ma być skoncentrowana moc zmywania w zależności od rodzaju naczyń i poziomu ich zabrudzenia. Innowacyjna technologia stwarza możliwość zwiększenia skuteczności zmywania nawet o 30%.

Cześć zmywarek marki Hotpoint wykorzystuje inne, innowacyjne funkcje, które mogą okazać się bardzo przydatne. Technologia Active Oxygen w naturalny sposób rozkłada i usuwa nawet do 71% nieprzyjemnych zapachów w przeciągu doby od załadunku wnętrza urządzenia. Zaawansowany system Flexiload pozwala na załadowanie różnych naczyń, garnków i innych przyborów kuchennych o zróżnicowanych kształtach i wielkościach.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.