Słuchawki AKG K323XS

Jakub Kornacki
Słuchawki AKG K323XS

Fanatycy dobrego brzmienia, którzy często korzystają ze słuchawek, będą mogli zaopatrzyć się w nowy model. Słuchawki douszne AKG K323XS zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyglądają stylowo, a dodatkowo charakteryzują się odtwarzaniem czystego dźwięku.

0

Producent zastosował nowo zaprojektowane, 5,8-milimetrowe przetworniki, które zostały ulokowane w innowacyjny sposób. Aby podkreślić i wzmocnić brzmienie, zostały one umieszczone praktycznie we wkładce, którą wkłada się do ucha. Użytkownik ma do dyspozycji cztery różnego rozmiaru wkładki douszne, które wykonano z miękkiego materiału. Dobrze dopasowuje się on do kształtu ucha użytkownika, odpowiednio izoluje je od zewnętrznych hałasów, a dodatkowo nie powoduje efektu zmęczenia nawet podczas wielogodzinnych sesji muzycznych. Całkowita moc wejściowa wynosi 10 mW.ku1

Oporność słuchawek wynosi 16 omów. Producent wprowadził na rynek kilka wersji - tradycyjną (zakończonej pozłacaną wtyczką AUX mini-jack 3,5 mm), wersją dla iPhone'a AKG K323XS I (została ona wyposażona w specjalny pilot sterowania umieszczony na przewodzie), a także wersję AKG K323XS dla smartfonów pod kontrolą systemu Android (model posiada jeden, wielofunkcyjny przycisk sterowania, a także wbudowany mikrofon). Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 20 do 20 000 Hz.

Słuchawki douszne AKG K323XS są już dostępne w sprzedaży, a ich cena wynosi 159 zł (wersja tradycyjna), 199 zł (opcja dla smartfonów z Androidem) oraz 239 zł (wersja dla iPhone'a). 

Źródło: informacja prasowa, AKG, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.