Słuchawki AKG K618DJ i K619DJ od firmy Harman

Michał Wójcik
Słuchawki AKG K618DJ i K619DJ od firmy Harman

Firma Harman zaprezentowała dwa nowe modele słuchawek o nazwie AKG K618DJ i AKG K619DJ. Jak wskazują oznaczenia, są one przeznaczone głównie dla DJ ale za ich pomocą można również odbierać połączenia telefoniczne.
AKG K618 są wyposażone w muszlę, przypominającą z zewnątrz płytę winylową, co tworzy klimat bardzo pasujący dj-om. Według zapewnień producenta model dostarcza czysty i mocny dźwięk – nawet przy minimalnym ustawieniu głośności.

0

Z kolei AKG K619DJ dysponują mikrofonem i regulacją głośności umieszczonymi na kablu, co znacznie zwiększa wygodę użytkowania. Można je zakupić aż w sześciu wersjach kolorystycznych: czarnym, zielonym, różowym, czerwonym, niebieskim i pomarańczowym.

Słuchawki AKG K618DJ i K619DJ

AKG K618DJ

Ponadto oba modele korzystają z mechanizmu składania 3D-Axis, który znacznie ułatwia ich złożenie i przenoszenie. Ponadto słuchawki są wyposażone we gwintowany wtyk 1/8” (3,5 mm) oraz konwerter typu Jack. Ten ostatni umożliwia współpracę ze źródłami audio, dysponującymi gniazdem słuchawkowym 1/4” (6,3 mm).

Słuchawki AKG K618DJ są już dostępne w kolorze czarnym w cenie 399 zł, model K619 w sześciu atrakcyjnych kolorach w cenie 499 zł pojawią się w sklepach w listopadzie.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.