Słuchawki AKG N20 dla sprzętu Apple

Marek Cekaw
Słuchawki AKG N20 dla sprzętu Apple

N20 to najnowszy model słuchawek dousznych znanej firmy AGK, zaprojektowanych specjalnie do współpracy z przenośnym sprzętem produkowanym przez amerykański koncern Apple.

0

Ciężko jest znaleźć dobre słuchawki przeznaczone do słuchania muzyki z urządzeń przenośnych, bo choć wybór takich produktów jest spory, to nie każdy model musi spełniać nasze wymagania. Warto więc skupiać się na produktach znanych firm, takich jak AKG, która latem wprowadzi na rynek model N20 przeznaczony do współpracy ze sprzętem firmy Apple.

Słuchawki mają certyfikat kompatybilności ze sprzętem Apple i powstały specjalnie dla iPhone'ów, iPadów oraz iPodów, aczkolwiek współpracują także z urządzeniami przenośnymi funkcjonującymi na Androidzie.

Produkt wykonano z aluminium i wyposażono w wygodne silikonowe końcówki, a także 120 cm długości kabel w oplocie zwiększającym jego wytrzymałość. Na przewodzie znajduje się dodatkowo pilot sterujący odtwarzaniem muzyki, natomiast w zestawie ze słuchawkami możemy liczyć dodatkowo na torbę podróżną, a także akcesoria do utrzymywania ich w czystości.

AKG N20 do sprzedaży trafią już w czerwcu i kosztować mają 99 funtów. Do wyboru będą wersje czarna oraz srebrna.

akg_n20_headphones1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.