Słuchawki Apple Beats w nowych wersjach kolorystycznych

Marek Cekaw
Słuchawki Apple Beats w nowych wersjach kolorystycznych

Apple postanowiło odświeżyć nieco stylistykę swych produktów audio z rodziny Beats. Amerykański koncern zaprezentował więc zupełnie nowe wersje kolorystyczne słuchawek Beats Solo3 oraz Powerbeats3.

0

Beats to jedna z popularniejszych marek słuchawek na rynku. Szczególnie wśród młodzieży, która ceni je nie tylko za trwałość wykonania, ale również za całkiem dobrą jakość oferowanego dźwięku.

Konkurencja jednak nie śpi i nieustannie oferuje nowe produkty, dlatego Apple postanowiło nieco odświeżyć swe słuchawki, wprowadzając do sprzedaży nowe ich wersje kolorystyczne. W sprzedaży pojawiły się właśnie nowe kolory takich modeli jak Beats Solo3 oraz Powerbeats3, które powinny znacznie podnieść atrakcyjność sprzętu wśród klientów.

Nowe kolory są częścią projektu Pop Collection, zaś słuchawki będą dostępne w wersjach Magenta, Pop Violet, Pop Indigo oraz Pop Blue. Na poniższym wideo promocyjnym, widać jak prezentują się nowe kolory.

Ceny nowych wersji kolorystycznych pozostaną takie same jak pozostałych. A dodam, że Solo3 Wireless kosztuje 300 dolarów, natomiast Powerbeats3 Wireless oferowane są w cenie 200 dolarów. Warto też nadmienić, że oba modele będą używać chipu Apple W1, który zapewnia szybsze parowanie z iPhonem lub innymi produktami Apple, w porównaniu do tradycyjnej technologii Bluetooth.

Apple Unveils New Beats

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.