Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7 - najlepsza technologia i wygoda

Marek Cekaw
Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7 - najlepsza technologia i wygoda

Audio-Technica zaprezentowała najnowszy model słuchawek ATH-MSR7, przeznaczony do słuchania muzyki w najwyższej jakości, a jednocześnie zapewniający użytkownikowi maksimum komfortu.

0

Słuchawki zaprojektowano przede wszystkim dla odbiorców nastawionych na maksymalne doznania muzyczne. Ich konstrukcja jest więc niezwykle lekka dzięki zastosowaniu aluminium oraz magnezu, co pozwoliło nie tylko obniżyć wagę, lecz także zapobiec niepożądanym wibracjom. Nauszniki z kolei zostały oklejone pianką z pamięcią, która dopasowuje się do kształtu głowy, zapewniając równocześnie wygodę nawet podczas dłuższego użytkowania sprzętu.

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to zastosowano tu dwa 45 mm przetworniki True Motion Hi-Res, które w połączeniu z bardzo lekką cewką, znacznie podnoszą jakość dźwięku emitowanego z podłączonych urządzeń, minimalizując przy tym zniekształcenia. W słuchawkach znajdziemy również technologię Dual-layer Air-Control, która jak wyjaśnia producent, wzbogaca dźwięk przy niskich częstotliwościach.

Audio-Technica ATH-MSR7 pojawi się w sprzedaży już w grudniu w cenie 199 funtów. Słuchawki dostępne będą w trzech kolorach.

audiotechnica_msr7_1

audiotechnica_msr7_2

audiotechnica_msr7_3

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.