Słuchawki Sony sygnowane przez Simona Cowella

Damian Jaroszewski
Słuchawki Sony sygnowane przez Simona Cowella

Simon Cowell jest producentem muzycznym i filmowym. Stworzył takie formaty telewizyjne, jak "Idol" i "X-Factor". Teraz Brytyjczyk nawiązał współpracę z firmą Sony, czego owocem są słuchawki "X", sygnowane jego nazwiskiem.

0

Dokładniej mówiąc - japoński producent sprzętu elektronicznego podpisał umowę z wytwórnią filmową i muzyczną Syco Entertainment, której właścicielem jest właśnie Cowell. Słuchawki są oparte na model MDR-X10 i według zapewnień producenta będą oferować najwyższej jakości dźwięk, który spełnij normy wymagającego jurora X-Factor.

To tylko teoria. W praktyce słuchawki są wyposażone w dwa głośniki neodymowe o średnicy 50 mm każdy. Uzupełnieniem specyfikacji są miękkie nauszniki, które mają się dopasowywać do kształtu ucha. Dzięki temu dźwięk ma być szczelnie zamknięty, a do użytkownika nie mają docierać hałasy dochodzące z zewnątrz.

Sony X \

Sony X "Simon Cowell"

Słuchawki zostały zbudowane tak, aby łatwo można było je złożyć i przenosić, np. w torbie lub plecaku. Mają odczepiany przewód, który dodatkowo jest ząbkowany na każdym końcu, co ma uchronić przed plątaniem. Na kablu znajdują się także: pilot do kontrolowania głośności i mikrofon do prowadzenia rozmów przez iPhone'a.

Sony X \

Sony X "Simon Cowell"

W zestawie z Sony X znajduje się etui na słuchawki. Nowy model został zaprezentowany dzisiaj, w trakcie premierowego odcinka X-Factor w Los Angeles. Ich cena to mniej więcej 300 dolarów.

źródło: iTechnews

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.