Słuchawki nauszne Media-Tech BOOTES NXT MT3566

Jakub Kornacki
Słuchawki nauszne Media-Tech BOOTES NXT MT3566

Słuchawki nauszne Media-Tech BOOTES NXT MT3566 to najnowszy model w ofercie producenta. Model został wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym można liczyć na dobrą reprodukcję plików dźwiękowych.

0

Zestaw słuchawkowy Media-Tech BOOTES NXT MT3566 został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które mają zapewnić komfort użytkowania, a także wytrzymałość oraz bezpieczeństwo przechowywania. Producent wyposażył słuchawki w wysokiej jakości głośniki, które odtwarzają pliki muzyczne w paśmie przenoszenia mieszczącym się w przedziale od 20 do 20 000 Hz. 

Przemyślana konstrukcja zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania. Poduszki słuchawek zostały wykonane z ekologicznej skóry, która dobrze dopasowuje się do kształtu głowy, dobrze ogranicza uszy od dźwięków zewnętrznych, a także nie powoduje efektu zmęczenia nawet podczas wielogodzinnych sesji muzycznych.tj1

Producent zastosował czuły mikrofon pojemnościowy na elastycznym wysięgniku. Został on wyposażony w funkcję redukcji szumów i zniekształceń. Kabel o długości 1,5 metra został wyposażony w regulację głośności. Oporność modelu wynosi 32 omy.

Zestaw słuchawkowy Media-Tech BOOTES NXT MT3566 niebawem pojawi się w sprzedaży. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: Media-Tech, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.