Słuchawki nauszne oraz dokanałowe Harman Kardon HARKAR

Jakub Kornacki
Słuchawki nauszne oraz dokanałowe Harman Kardon HARKAR

W związku ze zbliżającymi się słonecznymi dniami firma Harman Kardon przygotowała specjalne rozwiązanie. Białe słuchawki nauszne CL oraz doknanałowe AE wyróżniają się nowoczesnym designem, funkcjonalnością oraz, jak zapewnia producent, dobrej jakości brzmieniem.

0

Produkty w kolorze czarnym w pełym słońcu szybko się nagrzewają. Biel odbija promienie słoneczne, a tym samym sprzęt w tym kolorze się nie nagrzewa, bez względu na intensywność słońca. Model CL to słuchawki nauszne, zaś model AE to słuchawki dokanałowe. Obie wersje zestawów słuchawkowych bardzo dobrze komponują się z urządzeniami firmy Apple: iPhonem, iPadem lub iPodem. Na przewodach nowych słuchawek znajduje się trójprzyciskowe sterowanie Apple z mikrofonem, które umożliwia odebrać przychodzące połączenie, zmienić aktualnie odtwarzany utwór muzyczny czy rozmowę telefoniczną bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Harman Kardon HARKAR

Model dokanałowy AE posiada białe, aluminiowe obudowy, które mają wpływać na poprawę brzmienia basu oraz klarowności dźwięku. Produkt ma w jak najlepszy sposób eliminować najmniejsze zniekształcenia utworów muzycznych. W zestawie znajdują się silikonowe wkładki, dostępne w trzech różnych rozmiarach. Piankowe wkładki Comply mają zapewniać komfort użytkowania poprzez dopasowanie się do małżowiny ucha. Takie rozwiązanie ma wpłynąć na jak najlepszą izolację od hałasu zewnętrznego.

Harman Kardon HARKAR

Harkar CL White posiada elementy wykończeniowe z piaskowanej stali. Zamknięte słuchawki całkowicie izolują ucho użytkownika od hałasu zewnętrznego. Dźwięki o dużej rozpiętości dynamicznej oddają potężny, głęboki bas. Poduszki słuchawek wykonane są z miękkiej skóry, w środku których znajduje się pianka tłumiąca. Jej zadaniem jest poprawa akustyki. Słuchawki można złożyć na płasko, dzięki czemu łatwo je przewozić, np. w torbie podróżnej.

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny wynoszą:
- Harkar AE White - 619 zł
- Harkar CL White - 819 zł

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.