Słuchawki prysznicowe dla fanów Gwiezdnych Wojen

Marek Cekaw
Słuchawki prysznicowe dla fanów Gwiezdnych Wojen

W grudniu fani uniwersum Star Wars tłumnie wybiorą się do kin, by obejrzeć kolejną część sagi. Na zbliżającej się premierze filmu korzystają także producenci domowych akcesoriów, którzy wprowadzają do sprzedaży produkty nawiązujące wyglądem do popularnej serii. 

0

Należy do nich także firma Oxygenics, która stworzyła nowe modele słuchawek prysznicowych nawiązujących do najbardziej znanych postaci Gwiezdnych Wojen. W jej ofercie znajdziemy dwa produkty. Jednym z nich jest głowica przypominająca kształtem kultowego robota R2-D2, natomiast kolejny to hełm mrocznego Dartha Vadera. Pierwszy z modeli to tradycyjna końcówka prysznica, zaś drugi to słuchawka wyposażona w elastyczny wąż.

vader-showerhead2

Oba modele mają trzy ustawienia regulacji strumienia wody, natomiast dysze zaprojektowano tak, by zapobiec zapychaniu. Ich wydajność wynosi około 7 litrów wody na minutę, więc generowany strumień wody jest bardzo silny.

R2-D2-800x420

Końcówka prysznica R2-D2 dostępna jest w cenie 24,99 dolarów, natomiast za wariant z Darth Vaderem zapłacimy 29,99 dolarów. Oba produkty dostaniecie w tym sklepie, który realizuje także dostawy do Polski.

vader-showerhead

Źródło: Bedbathandbeyond.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.