Słuchawki wykonane z drzewa hebanowego

Damian Jaroszewski
Słuchawki wykonane z drzewa hebanowego

Firma Krüger&Matz wprowadza na polski rynek słuchawki wykonane częściowo z drzewa hebanowego. W ofercie pojawiły się modele nauszne - KM0880EB oraz douszne - KM0108EB.

0

Słuchawki są wyposażone w magnesy neodymowe, cewki CCAW oraz ultracienkie membrany. Wszystko to ma się przekładać na wysokiej jakości dźwięk. Dodatkowy wpływ na jakość, a przede wszystkim niskie straty sygnału, powinny mieć kable z miedzi beztlenowej OFC z powłoką TPE oraz pozłacane złącza jack 3.5 mm.
Model nauszny (KM0880EB) ma głośniki o średnicy 50 mm, które osiągają częstotliwość w zakresie od 18 Hz do 22 kHz i moc wyjściową na poziomie 50 mW. Nauszniki w słuchawka zostały wykonane z miękkiej skóry, a pałąk został wyłożony dwiema regulowanymi poduszkami piankowymi. W zestawie znajduje się przejściówka jack 6.3 mm.
Z kolei słuchawki douszne (KM0108EB) mają głośniki o średnicy 8 mm. Ich pasmo przenoszenia to także 18 Hz - 22 kHz, ale maksymalna moc wyjściowa to już 10 mW. Kabel słuchawek ma długość 1,2 m. W zestawie znajdują się silikonowe osłony w rozmiarze S, M i L.
Nowe słuchawki Krüger&Matz kosztują odpowiednio 229 i 59 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.