Smart Media Box DVB-T2 do obioru sygnału Smart TV

Jakub Kornacki
Smart Media Box DVB-T2 do obioru sygnału Smart TV

W sprzedaży niebawem pojawi się nowy tuner do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Smart Media Box DVB-T2 to multimedialne urządzenie, które pozwala na odbiór sygnału w standardzie DVB-T2 oraz Smart TV. Wszelkie materiały wyświetlane są w jakości HD.

0

Smart Media Box DVB-T2 jest pierwszym urządzeniem na polskim rynku, które pozwala na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej drugiej generacji. Tuner został wyposażony w system Android 4.2. Innowacyjne rozwiązanie umożliwia domownikom dostęp do internetu, a co za tym idzie do szeregu funkcjonalnych aplikacji, które tworzą ze zwykłego odbiornika prawdziwy Smart TV. Teraz każdy może stworzyć domowe centrum rozrywki multimedialnej pod własnym dachem. Istnieje możliwość odtwarzania dowolnych materiałów z zewnętrznych nośników pamięci USB.

Smart Media Box DVB-T2

Dostęp do funkcjonalności Smart TV pozwala na odtwarzanie dowolnych filmów, seriali, programów rozrywkowych oraz wielu innych w dowolnym czasie. Istnieje możliwość planowanego nagrywania, dzięki czemu użytkownik nie przegapi transmisji, której nie może obejrzeć na żywo. Nowy tuner stwarza także możliwość przeprowadzania połączeń wideo, bowiem został on wyposażony w wbudowany mikrofon oraz kamerę. Warto zaznaczyć, że produkt można wykorzystać także jako router bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi.

Cena oraz dostępność tunera Smart Media Box DVB-T2 jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, Smart Media, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.