Smart TV z Ferguson FBOX

Jakub Kornacki
Smart TV z Ferguson FBOX

Ferguson FBOX jest zaawansowanym urządzeniem, który zmienia funkcjonalność zwykłego odbiornika. Model podłączany do złącza HDMI zamienia telewizor w domowe centrum rozrywki multimedialnej. 

1

Ferguson FBOX pozwala korzystać z internetu, przeglądać zdjęcia oraz pliki wideo, słuchać muzyki oraz korzystać z ogromnej liczby przeróżnych aplikacji. Elastyczna końcówka HDMI umożliwia wpinanie urządzenia do odbiornika pod dowolnym kątem. Urządzenie jest w pełni certyfikowane przez platformę TVN. Warto zaznaczyć, że producent postanowił zadbać o sprzętowe wsparcie dekowania plików filmowych w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p. W tym celu stworzył platformę XBMC. bi1

W zestawie wraz z najnowszym Ferguson FBOX znajduje się żyroskopowy pilot zdalnego sterowania. Umożliwia on bezprzewodową, niemalże intuicyjną obsługę czytelnego i przejrzystego interfejsu. Zaawansowane urządzenie zostało wyposażone w koncentrator USB (HUB) z wbudowanym modułem łączności bezprzewodowej Wi-Fi. To rozwiązanie zostało zastosowane w celu wyeliminowania problemów z chłodzeniem, a także możliwością wygodnego wpinania zewnętrznych dysków pamięci.

Ferguson FBOX niebawem pojawi się w sprzedaży. Jego cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, Ferguson, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

drimar00

obszerny test FBOX -a , można zobaczyć pod tym adresem http://www.tabletradar.pl/aktualnosci/1014-ferguson-fbox-test-multimedialnej-przystawki-smart-tv

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.