SmartGPS SG750 CAM EU: nawigacja samochodowa z kamerą cofania

Jakub Kornacki
SmartGPS SG750 CAM EU: nawigacja samochodowa z kamerą cofania

Wszyscy dobrze wiemy, jak niezbędna okazuje się czasami nawigacja samochodowa. SmartGPS SG750 CAM EU oprócz wskazówek dojazdu dodatkowo pomoże kierowcom wycofać, bowiem na wyposażeniu zestawu znajdziemy kamerę cofania.

0

SmartGPS SG750 CAM EU wyposażono w 128 GB pamięci RAM i ekran o przekątnej 5''. Sercem urządzenia jest wydajny procesor Mstar MSB2531A taktowany zegarem o częstotliwości 800MHz. Odpowiada on za sprawną, błyskawiczną, a przede wszystkim bezbłędną pracę urządzenia.SG750 CAM EU 5cali

W nowej nawigacji samochodowej producent zainstalował mapy Europy OpenStreetMaps z darmową aktualizacją oraz system nawigacyjnym MapFactor Navigator. Urządzenie jest jednak całkowicie odblokowane, co oznacza, że użytkownik może wzbogacić nawigację o dodatkowe systemy i mapy.SG750 CAM EU 5cali (2)

SmartGPS SG750 CAM EU wyposażono we wbudowany transmiter FM, przy użyciu którego nawigacja może zostać sparowana z wbudowanym systemem car audio. To z kolei sprawia, że wszystkie komendy (wskazówki dojazdu) mogą być przekazywane przez głośniki samochodowe.

Nawigacje samochodowe SmartGPS znajdziesz tutaj.

Źródło: SmartGPS, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.